Marcin Doktor - On The Road
Profesjonalnym przekłuwaniem ciała zajmuje się od ponad dziesięciu lat, jednak nie dotarł jeszcze do granic własnych możliwości, ponieważ stale
się rozwija i modyfikuje nabytą wiedzę.

Pracuje jako wolny strzelec - nie jest związany z żadnym konkretnym studiem, a większość czasu pracy spędza na zaaranżowanych guest spotach i zagranicznych konwencjach tatuażu.

Poza klasycznymi przekłuciami w ofercie Doktora można odnaleść przekłucia powierzchniowe, intymne, micro dermale oraz wiele innych niestandardowych wariacji. W jego pracy na pierwszym miejscu stoi zawsze higiena, której zasad pedantycznie przestrzega, szczególną uwagę zwraca również na jakość wykorzystywanych materiałów.
Od niedawna wciela się w rolę szkoleniowca, który dzieli się swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną z adeptami piercingu.
www.facebook.com/MarcinDoktorX

Martyna Tyna Majczuk - Bodyfikacje Toruń
Absolwentka Wydzialu Sztuk Pieknych w Toruniu.
Od wielu lat zwiazana ze światem sztuki, w szczególności
zainteresowana nurtem Body - Art. Historyk sztuki, artystka, performerka. Czlonek BMX.

Prowadzi studio Bodyfikacje w Toruniu, gdzie odnajduje
sie jako tatuażystka oraz piercerka. Ma za soba tysiace przekłuć i duże doświadczenie w pracy z klientem. Każdego traktuje bardzo indywidualnie i z wielką uwagą. Wykonuje wszystkie standardowe przekłucia, microdermal, surface, intymne oraz skaryfikacje.

Ważnym elementem w jej życiu jest połączenie sztuki i pracy. Tworzy kontrowersyjne projekty z zakresu sztuki współczesnej, w których głównym medium jest cialo.

Bodyfikacje Studio prowadzi
oficjalny punkt sprzedaży detalicznej Wildcat.

Bodyfikacje Studio
ul. ¯eglarska 3
87-100 Toruń

http://www.bodyfikacje.com


Mateusz Biesiada - EMBE piercing

Zanim profesjonalnie zają się piercingiem, sporo interesował się tematem modyfikacji ciała. Poddawał swoje ciało różnym zabiegom, w tym Suspension, czyli podwieszaniu ciała na hakach, tongue split, pod swoją skórą nosi również kilka implantów subdermalnych. Jego kilku letnie doświadczenie nauczyło go, że najważniejszymi elementami modyfikacji są: jakość biżuterii, sterylność zabiegu i oczywiście jego estetyka - to jego zasady. Swoją wiedzę przekazuje na seminariach, podczas których podkreśla jak ważna jest higiena i sterylność, dobieranie
biżuterii odpowiedniej do zabiegu oraz jego poprawne wykonanie tak, by uniknąć komplikacji.

Uważa, że profesjonalny kontakt z klientem odgrywa w tym zawodzie bardzo ważą kwestię - i na to kładzie nacisk ucząc innych. Dba o porozumienie z osobami, które przychodzą do niego na zabieg - także w trakcie gojenia nowego nabytku mogżma liczyć na kontakt z nim i ewentualne porady.

Modyfikacje, których się podejmuje, to m.in. magnetyczne implanty, implanty subdermalne oraz skaryfikacje.
Poza pracą w krakowskim Rock n Ink bierze udział we wszystkich większych konwentach tatuażu.

Wciąż stara się poszerzać zakres swojej wiedzy i umiejętności, by oferować najwyższej jakości modyfikacje ciała.

http://www.facebook.com/embepiercing


Katarzyna Kwiecień - Miss Venflon

“Brzydko” mówiąc weteranka zawodu. Jej dyplom ukończenia kursu profesjonalnego przekłuwania ciała ma już ponad 10 lat. Uważa, że ma niezwykłe szczęście, ponieważ może robić to co lubi i w czym czuje się profesjonalistką. Ważną częścią jej działań jest edukacja nowych pokoleń piercerów - jej wykłady, seminaria oraz artykuły cieszą się ogromną popularnością.

Ale to nie popularność jest tu najważniejsza - to co szczególnie zajmuje Miss Venflon od pewnego czasu, to dążenie do wyznaczenia standardów wykonywania zawodu piercera w Polsce i dzielenia się swoją wiedzą z jak
największą ilością osób związanych z tą profesją.

Jest członkiem grupy “Hooked Friends”- jedynej w Polsce w pełni profesjonalnej grupy zajmującej się podwieszaniem i modyfikacjami ciała.

Artystyczne wykształcenie, wrażliwość i dążenie do perfekcji, sprawiają że jest nie tylko zawodowcem ale i pasjonatką tego co robi. Obecnie pracuje w studiu Hypnotic-Tattoo w Bielsku-Białej.
https://www.facebook.com/missvenflon
https://www.facebook.com/tatuazbielsko


Beata Kwasniewska - PierceBeti

Piercerka związana z bydgoskim studiem Ivy Tattoo & Piercing.
Przekłuwaniem zajmuje się od 2011 roku.

Od kiedy pamięta interesuje się tą formą ozdabiania ciała. W swojej pracy dąży do perfekcji i nieustannie stara się rozwijać. Jako członek ogólnoświatowego stowarzyszenia BMX poszerza wiedzę u takich specjalistów w dziedzinie piercingu, jak m.in. Elayne Angel, Steve Haworth, Bethra Szumski, Brian Skellie, Ryan Ouellette.

Indywidualne podejście do klienta oraz pogodne usposobienie Beaty w połączeniu z profesjonalizmem sprawiają, że klienci zawsze wychodzą z uśmiechem i bardzo często wracają. Poza standardowymi przekłuciami Beata wykonuje również mikrodermale, przekłucia powierzchniowe oraz damski piercing intymny.

https://www.facebook.com/PierceBetiKrzysztof Wesołowski - Kanclerz

Moja historia zaczęła się 7 lat temu, jednak profesjonalnie piercingiem zajmuję się od 4 lat. Od trzech lat jestem związany ze studiem
Stoneheads we Wrocławiu, gdzie pełnię również funkcję menagera studio.

Początkowo wiedzę zdobywałem samodzielnie, nastepnie doszkalałem się pod okiem Marcina Doktora oraz podczas wielu seminariów tematycznych. Duży nacisk kładę na estetykę i jakość materiałów jakimi pracuję.

W mojej pracy priorytemem jest to aby przekłucie było idealne biorąc pod uwagę takie czynniki bezpieczeństwo i proces gojenia.

Jestem współzałożycielem i czynnym członkiem stowarzyszenia OSPiT(Ogólnopolskie Stowarzyszenie Piercerów i Tatuażystów), które zajmuje się wyznaczaniem standardów w branży piercingu i tatuażu

Poza standardowymi przekłuciami wykonuje przekłucia powierzchniowe microdermale oraz przekłucia intymne. Ciągle udoskonalam swój warsztat i poszerzam swoją wiedzę.

https://www.facebook.com/krzysztofwesoowski


Wildcat Collection Polska oferuje największy wybór profesjonalnej biżuterii do każdej części ciała.